Predstavujeme podnikový informačný systém Money S5

Svet je plný informácií, podnikanie je stále náročnejšie a je stále ťažšie získať konkurenčnú výhodu. A ešte ťažšie je udržať si ju. Správne informácie v správnom čase sú dnes kľúčom k úspechu. Prosperita firmy záleží na rýchlosti spracovania dát a na schopnosti získať z nich rozhodujúce informácie, ktoré umožnia nielen včas reagovať na zmeny v okolí, ale do určitej miery i tieto zmeny predvídať. Logicky sa preto zvyšujú nároky na podnikové informačné systémy (ERP) a riešenia vyvinuté v druhej polovici deväťdesiatych rokov strácajú dych.

Vďaka našim niekoľkoročným skúsenostiam je Money S5 komplexným informačným systémom, pokrývajúcim všetky požiadavky stredných a väčších spoločností všetkých zameraní. Ich nároky sú pochopiteľne rôzne, a preto je Money S5 navrhnutý ako modulárna stavebnica, kde platíte iba za to, čo skutočne využijete. Pokiaľ vaša firma porastie, váš informačný systém porastie s vami. Money S5 je možné ušiť každému na mieru rovnako ako sa šijú kvalitné obleky.

Naši vývojári pripravia funkcie presne podľa vašich požiadaviek a pri implementácii ich prepoja s ďalšími riešeniami, ktoré vo vašej spoločnosti používate. Pred odovzdaním systému do rutinnej prevádzky budete môcť vyskúšať, ako vám Money S5 sadne, a prípadne upozorniť na funkcie, ktoré je potrebné „prešiť". Výsledkom bude dobre sadnúci, plne funkčný systém upravený podľa vašich predstáv, zároveň ale otvorený prípadnému ďalšiemu rozšíreniu.

Podnikový informačný systém Money S5 je najrýchlejším a najvýkonnejším systémom radu Money. Money patrí k najrozšírenejším informačným systémom v Českej a Slovenskej republike a k septembru 2007 ho v ČR a SR používa viac ako 60.000 subjektov. Money S5 v máji 2007 získal prvé miesto v súťaži Microsoft Industry Awards v kategórii Microsoft .NET Technology Award a potvrdil tak svoju technologickú výnimočnosť medzi súčasnými ERP systémami na českom a slovenskom trhu. V júni 2009 získal podnikový informačný systém Money S5 Certifikát a Zlatú medailu Slovak Gold. Ďalšie ocenenia dosiahnuté spoločnosťou CÍGLER SOFTWARE, a.s. nájdete tu.  

 

Money S5

Money S5 s modulom Money Dnes vám ponúka okamžitý prehľad o hospodárení spoločnosti.

Súvisiace odkazy: