Money S5 - ERP informačný systém pre stredne veľké a veľké spoločnosti

Money S5 je moderný podnikový informačný (ERP) systém určený pre spoločnosti, ktoré hľadajú robustné a bezpečné riešenie, vysokú mieru prispôsobivosti a riešenie individuálnych požiadaviek na funkčnosť a riadenie firemných procesov.

Money S5 disponujte špecializovanými modulmi typickými pre vyspelé informačné systémy ako napríklad Business Intelligence alebo Riadenie projektov. Systém je tiež doplnený paletou špeciálnych modulov, kde spomeňme aspoň veľmi praktický objektový import dát z excelovských súborov - SkImport. Vďaka architektúre Money S5 je riešenie aj veľmi zložitých vnútrofiremných procesov, nastavené presne na mieru zákazníkovi, rýchle a jednoduché. Databáza MS SQL Server s transakčným ukladaním dát maximálne ochraňuje Vaše dáta.

 logo vista w7
Podnikový informačný systém Money S5
je certifikovaný pre Windows Vista
a 100% kompatibilný s Windows 7.

Money S5 nájde uplatnenie v spoločnostiach, ktoré potrebujú riešiť aj veľmi zložité vnútrofiremné procesy. Základom implementácie Money S5 je individuálny prístup k zákazníkovi a realizácia systému na základe analytickej štúdie. Systém zvláda desiatky súčasne pristupujúcich používateľov a aj veľké množstvo dát. Cena systému Money S5 závisí od rozsahu implementácie, počtu zakúpených licencií a modulov ako i od rozsahu programovaných úprav. Rádovo sa pohybuje v tisícoch eur.

Zoznámte sa so základným prehľadom systému, ukážkami firemných riešení, jeho modulmi a funkciami alebo sa s nami spojte prostredníctvom kontaktného formulára a ozveme sa Vám späť. Kliknite na obrázok s požadovanou možnosťou.

money s5 sk predstavenie systemu money s5 sk firemne riesenia money s5 sk 8 dovodov money s5 cz moduly a funkcie money s5 sk viac informacii

ERP podnikové informačné systémy Money sú vyvíjané podľa noriem ISO 9001:2008. CÍGLER SOFTWARE, a.s. bol certifikačným miestom URS Czech udelený Certifikát s registračným číslom 35325/A/0001/UK/Cz podľa normy ISO 9001:2008 na všetku činnosť spoločnosti. Spoločnosť je tiež držiteľom certifikácie Microsoft Gold Certified Partner,  podnikové informačné systémy Money rovnako získali niekoľko ocenení, napríklad Slovak Gold, Microsoft Awards a IT Produkt roka. 

ISO 9001 2008    Microsoft Gold Certified Partner    Slovak gold small    industry awards winner 2007    it produkt 2009