Money S4 - informačný systém pre stredne veľké spoločnosti

Money S4 je ideálnym informačným systémom pre spoločnosti, ktoré očakávajú vysokú mieru prispôsobivosti. Money S4 má veľa možností pre nastavenie systému vďaka čomu výsledná konfigurácia zodpovedá potrebám zákazníka. Dizajn systému podporuje jednoduchú ovládateľnosť a nasadenie riešenia Money S4 sa dá zvládnuť počas niekoľkých dní. Inštalácia aplikácie aj SQL servera je automatizovaná, vyžaduje však zručnosti administrácie systému. Naši konzultanti a certifikovaní partneri Vám ju predvedú, alebo vykonajú spolu s dodávkou, alebo prezentáciou systému. Dáta sú spracovávané bezpečne vďaka technológii MS SQL.

Money S4 je veľmi vhodný aj pre spoločnosti, ktoré očakávajú vlastnosti veľkých ERP systémov, ale v súčasnej dobe si nemôžu dovoliť takú vysokú investíciu. Tento fakt podporuje možnosť migrácie systému Money S4 na ERP riešenie Money S5.

 logo w7
Podnikový informačný systém Money S4
je 100% kompatibilný s Windows 7.

Typickým používateľom Money S4 je spoločnosť používajúca 5 až 10 počítačov, ktorej obchodnú agendu tvoria desiatky, či stovky tisíc záznamov ročne. Money S4 je ideálny pre zákazníkov Money S3, ktorí požadujú vyššiu rýchlosť a bezpečnosť. Ceny Money S4 začínajú od 990 € a podľa počtu licencií a rozsahu dodaných služieb zväčša nepresahujú hranicu rádovo tisícov eur. 

Zoznámte sa so základným prehľadom systému, jeho modulmi a funkciami alebo sa s nami spojte prostredníctvom kontaktného formulára a ozveme sa Vám späť. Kliknite na obrázok s požadovanou možnosťou.

s4 predstavenie systemu
s4 8 dovodov s4 s4 moduly funkcie s4 chcem viac informaci

ERP podnikové informačné systémy Money sú vyvíjané podľa noriem ISO 9001:2008. CÍGLER SOFTWARE, a.s. bol certifikačným miestom URS Czech udelený Certifikát s registračným číslom 35325/A/0001/UK/Cz podľa normy ISO 9001:2008 na všetku činnosť spoločnosti. Spoločnosť je tiež držiteľom certifikácie Microsoft Gold Certified Partner,  podnikové informačné systémy Money rovnako získali niekoľko ocenení, napríklad Slovak Gold, Microsoft Awards a IT Produkt roka. 

ISO 9001 2008    Microsoft Gold Certified Partner    Slovak gold small    industry awards winner 2007    it produkt 2009