Zoznámte sa s Money S3 - Homebanking

homebank 2

Príkazy k úhrade

V prostredí Money S3 je možné vopred pripravené príkazy na úhradu (jednoduché aj hromadné) pripraviť k odoslaniu do banky pomocou funkcie homebanking. Tá za pomoci sprievodcu pripraví dáta vo formáte vhodnom pre konkrétny komunikačný program banky a zabezpečí aj jeho spustenie. Postačí, ak si jednorázovo nastavíte pri konkrétnych bankových účtoch jeho prepojenie na zvolený homebanking.

Výpis z účtu, kurzy devízového trhu

Obojsmernú komunikáciu s bankou vám zabezpečí funkcia výpis z účtu. Umožní vám importovať a spravovať výpisy z vášho bankového účtu a uľahčí vám tak prácu od prechádzania stoviek položiek bankových výpisov. Srievodca výpisom z účtu dokáže výpis nielen vytlačiť, ale na želanie aj automaticky spárovať s príslušnými pohľadávkami alebo záväzkami a zaúčtovať. Naviac máte možnosť načítať kurzový lístok niektorých bánk (najmä NBS).homebank 1

Podporované banky

Money S3 pracuje s univerzálnymi formátmi ABO (napr. VÚB), GEMINI (napr. Tatra Banka) a MULTICASH (napr. UniCredit Bank) a ďalej podporuje konkrétne formáty bankových domov (napr. Databanking Slovenskej sporiteľne), ČSOB a rad ďalších bánk.