Money S3 - účtovnícky systém pre malé a menšie stredné spoločnosti a živnostníkov

Money S3 patrí medzi najrozšírenejšie systémy pre malé a stredné firmy v Slovenskej i Českej republike. Ponúka všetky potrebné moduly - podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo), adresár, fakturácia, sklady, objednávky, mzdy a celý rad ďalších doplnkov, vrátane homebankingu, prepojenia s pokladničnými systémami, internetovými obchodmi alebo ďalšími aplikáciami na báze XML. Vyznačuje sa hlavne jednoduchou a ľahkou obsluhou v prostredí Microsoft Windows.

Systém využíva najširšie spektrum zákazníkov. Nájdete medzi nimi firmy, ktoré sa zaoberajú nákupom a predajom, výrobou alebo službami. Medzi našimi zákazníkmi sú veľkoobchody, strojárenské firmy a tiež drobní živnostníci a podnikatelia. V našej ponuke nechýbajú ani varianty Money S3 pre neziskové organizácie a školy. Všetko vo veľmi dobrom pomere cena/výkon, so zabezpečenou servisnou sieťou po celom území SR a pravidelnou legislatívnou aj funkčnou aktualizáciou.

 logo w7
Ekonomický systém Money S3
pripravujeme pre Windows 7.

Zoznámte sa so základnými možnosťami systému, získajte prehľad o cenách kompletov alebo si prevezmite zdarma plne funkčnú skúšobnú verziu Money S3 Štart. Kliknite na obrázok s požadovanou možnosťou.

money s3 moznosti systemu money s3 sprievodca vyberom money s3 informacie o cenach money s3 verzia start

  

Money DnesVýhody systému

Money S3 ponúka jednoduchosť a prehľadnosť ovládanie pre ekonómov, obchodníkov aj manažérov. V prehľadne usporiadanej "Aktívnej pracovnej ploche" máte prístupnú ľubovoľnú funkciu Money S3 na jedno kliknutie myšou. Získavate jednoduchú a účelnú prácu s dátami, s ich vyhľadávaním, triedením, spracovaním alebo tlačou.

K dispozícii máte veľké množstvo obvyklých aj nadštandardných funkcií, ktoré na každom kroku uľahčujú Vaše podnikanie. A to všetko s minimálnymi nárokmi na zaškolenie a nasadenie systému.


ISO 9001 2008     Microsoft Gold Certified Partner    Slovak gold small    industry awards winner 2007     it produkt 2010    chip tip 2010